Проектування

bomond-reklama-proektirovanie

Наша компанія здійснює пошук оптимальних рішень на основі проектного аналізу, як складову частину загальної процесу. Наш творчий підхід являє собою своєрідний синтез творчих методів художника, вченого і інженера, спрямований на вирішення конкретних завдань. В ході проектування, як правило, зачіпаються питання маркетингу і позиціонування бренду

, Конструктивні, містобудівні та архітектурні аспекти, що вимагають певної підготовки і досвіду. Тому над вирішенням Ваших завдань в нашій компанії працюють дипломовані фахівці з багаторічним стажем: архітектори, дизайнери, конструктори. Розробка, проектування об’єктів і виробів ведеться за допомогою 3-мірного моделювання, що дозволяє в стислі терміни створювати раціональні проекти виробів будь-якої складності, зводити до мінімуму частку ручної праці у виробничому ланцюжку, підвищувати якість проектних рішень.

Аналіз

Першим етапом нашої спільної роботи з Вами є аналіз існуючої ситуації та виявлення реальних проблем, для подальшого їх оптимального вирішення. Початковий етап включає в себе збір вихідних даних: обстеження об’єкта, проведення замірів, ознайомлення з доступною проектної та корпоративної документацією (брендбук, робочий проект, єдині технічні вимоги, містобудівний план, ін.). На основі вихідних даних здійснюється аналіз та складання техзавдання з переліком проектних завдань. Якісно проведений проектний аналіз стає відправною точкою для подальшої результативної роботи проектної групи.

Дизайн проект

bomond-reklama-proektirovanie-2
Наступним етапом є підготовка дизайн-проекту. В рамках техзавдання і переліку проектних завдань здійснюється варіантний пошук можливих рішень. На основі кращого варіанту виконується дизайн-проект, який включає в себе: основні проекції і вузли об’єкта, колористичну таблицю використовуваних матеріалів, план-схеми, 3D-візуалізацію. В окремих випадках: брендбук, окремі елементи візуально-комунікаційного стилю, нічний вид об’єкта, схему інсоляції і т.п. Погоджений із замовником дизайн-проект стає, свого роду, технологічною картою в подальшій роботі конструктора і технолога.

Наші клієнти
  • ТНК
  • Life
  • Эко-маркет
  • Техноярмарок
  • Нафтогаз
  • Окко
  • WOG