Неонові і світлодіодні рекламні вивіски

Animaciya_Ukazatelya2

Найдавнішим елементом зовнішньої реклами є вивіска – рекламний щит із зазначенням назви підприємства, як правило, містить елементи фірмового стилю (товарний знак, логотип), графічні зображення, які вказують на сферу діяльності підприємства. По-справжньому приваблива вивіска, розміщена в жвавому місці, швидше за створить позитивний імідж і приверне потенційних клієнтів

, ніж будь-яка інша форма місцевої реклами. Однак справжній інтерес у споживача можна викликати тільки вивіскою якісного дизайну з відмінним текстом. Тому дуже важливо приділяти належну увагу комплексному підходу у формуванні іміджу Вашого підприємства на самих ранніх стадіях. Незамінний сприяння в цьому може надати професійно і грамотно розроблений брендбук, який містить опис основних констант фірмового стилю, включаючи і вивіску.
Вивіски умовно можна розділити на світлові і несвітлові.
Несвітлові вивіски є зображення, надруковане на плівці і накатав на рекламний носій (композит, стільниковий полікарбонат, оцинкований лист або ПВХ-пластик), або нанесене методом прямої УФ-друку. До несвітлові Вивіски відносять, також таблички. Несвітлові рекламні вивіски це найменш витратний сегмент в засобах зовнішньої реклами. Вони дозволять багаторазово знизити витрати на рекламне оформлення, в порівнянні зі світловими конструкціями. До недоліків несвітлових вивісок слід віднести їх неефективність у порівнянні зі світловими вивісками у вечірній і нічний час.
Світлові вивіски.
Світловий короб (лайтбокс).
Найбільш популярний тип вивіски. Являє собою рамну, найчастіше у формі прямокутників (але, аж ніяк не завжди), конструкцію, лицьова частина якої є рекламним носієм. Зсередини світловий короб підсвічується в темний час доби за допомогою люмінесцентних ламп, неонових трубок або світлодіодів.
Самі бюджетні світлові короби виготовляються з оцинкованої сталі, лицьова частина виконується із стільникового полікарбонату з нанесенням вінілової плівки. Як підсвічування використовують люмінесцентні лампи.
Світлові короби середнього класу виготовляють з алюмінієвого профілю (корпус), в якості лицьової поверхні використовують молочний або кольоровий акрил, вінілову тканину з нанесеним за допомогою плівки зображенням. Як підсвічування використовують люмінесцентні лампи, світлодіоди.

20120926163255_1_Razrez-1
Найдорожчі світлові короби мають жорсткий зварний каркас з алюмінієвої труби, лицьова і бічна частини короба виполняеются з композитного матеріалу з фрезеруванням. Світлова площину – акрилове скло, вінілова тканина з аплікацією, або повнокольоровим друком. Підсвічування – світлодіоди, або неонова трубка.
Світлові букви.
Ефективна, але більш витратна, в порівнянні зі світловими коробами, вивіска. Являє собою фігурні об’ємні букви з різними видами підсвічування. Найпоширеніші типи об’ємних літер:

  1. Об’ємні букви з внутрішнім джерелом світла. Лицьова (в окремих випадках – і бічна) поверхню таких букв виконується з светопропускающих матеріалів (молочного або кольорового акрилу, полікарбонату, вінілової тканини). При необхідності особа букв ламінується кольоровими прозорими і світлопропускаючих вініловими плівками. Боковини – алюмінієвий профіль, композитний алюмінієвий матеріал, полістирол або ПВХ-пластик. Внутрішня підсвітка – неон, або світлодіоди.
  2. Об’ємні букви з відкритими джерелами світла – кричуща реклама в стилі “Нічний Лас-Вегас”. Найчастіше – це металеві літери без дна з неоновими трубками або світлодіодами, розташованими на глухий лицьовій поверхні. Неонові трубки і світлодіоди можна встановити і на «денці» букви в разі, якщо корпус букви виготовляється з втопленим особою. До недоліків відкритих джерел світла можна віднести низьку стійкість до проявів вандалізму.
  3. Об’ємні букви з ефектом контражурним світіння. Корпус таких букв також виготовляється без дна. Джерело світла у вигляді неонових трубок або світлодіодів розташовують на внутрішній стороні глухого особи. За допомогою спеціальних кронштейнів букви відносять від фасаду на певну відстань. Таким чином домагаються цікавого ефекту контражурним світіння. Чим далі букви відносять від стіни, тим більше розмитим і менш насиченим буде ореол світла. Як матеріал для виготовлення букв можуть використовувати композитний алюмінієвий матеріал, кольоровий листовий метал, Полістирол або ПВХ-пластики.

neonovyie-i-svetodiodnyie-reklamnyie-vyiveskiБанерна конструкція з підсвічуванням прожекторами.
При необхідності створення на фасаді будівлі рекламної площини великого формату найбільш економічним буде саме цей тип вивіски. У даній конструкції використовується контурна рама для натягування рекламної площини з вінілової тканини. Тканина закріплюється шляхом заклинювання в спеціальному алюмінієвому профілі або шляхом шнурівки через люверси. Рекламне зображення наноситься на тканину за допомогою технології повноколірного друку або нанесення аплікації зі спеціальної банерної плівки. У темний час доби рекламна площина висвітлюється за допомогою галогенних або світлодіодних прожекторів, закріплених на спеціальних кронштейнах на фасаді будівлі.

Наші клієнти
  • ТНК
  • Life
  • Эко-маркет
  • Техноярмарок
  • Нафтогаз
  • Окко
  • WOG