Фасади

cassetes_final

Компанія «Бомонд – реклама» запрошує проектні та будівельні організації до співпраці в області проектування, виготовлення і монтажу легких навісних вентильованих фасадів.

Спеціальні касети з алюмінієвого композитного матеріалу різних виробників, фактур і відтінків ми готові виготовити на двошпиндельних високошвидкісному (24000 обертів / хв) фрезерно- ГРАВІРУВАЛЬНИХ верстаті канадського виробництва. Проектування і конструювання фасадів ведеться в 3D програмах кваліфікованими архітекторами і конструкторами. За нашого сприяння Ви можете одночасно утеплити і якісно змінити зовнішній вигляд будівель різного призначення.

Розміри готових касет на фасаді обумовлюються шириною стандартних композитних аркушів (1250мм, 1500мм).

Розміри мінімальних касет – 350х350мм; максимальних – 1460х2960мм; глибина 25 мм (можливі нестандартні розміри – в залежності від вимог замовника).

Алюмінієві композитні панелі являють собою багатошаровий матеріал, що складається з двох зовнішніх шарів алюмінію і пластикового або мінерального наповнювача. Це сучасний матеріал із застосуванням якого можливе вирішення найскладніших архітектурних завдань. Невелике лінійне розширення “1,4 мм / м при At 60” C “дозволяє застосовувати алюмінієві композитні панелі великих розмірів, а також мінімізувати шви при їх стикування. Отже, можливе створення ефекту цільної фасадної поверхні. Еластичність (Е = 70000 Н / мм2) алюмінієвих композитних панелей дозволяє надавати облицюванням складні криволінійні обриси. Різноманіття форм перетворює безликі “коробки” в будівлі з індивідуальним архітектурним рішенням. При облицюванні цілісним металевим листом майже неможливо досягти абсолютної площині фасаду. Це пов’язано з недостатньою жорсткістю облицювальний матеріал. Для таких фасадів характерний ефект « лінзи »- викривлення касет. Використовуючи алюмінієві композитні листи потрібної товщини, можна добитися ідеальної площини фасаду.

Алюмінієві композитні панелі товщиною 4 мм за показником жорсткості відповідає алюмінієвому листу товщиною 3,3 мм, сталевого листа товщиною 2,4 мм. При цьому вага композитного листа – 5,3 кг, алюмінієвого листа – майже 9 кг, сталевого листа – 18,7 кг.

Алюмінієвий композитний матеріал випускається в наступних варіантах в залежності від товщини листа і товщини алюмінієвого шару:

· Товщина листа 3 мм, товщина алюмінію 0,21 мм – матеріал

призначений в основному для рекламних та інтер’єрних робіт, допускається для облицювання невеликих і невисоких будинків.

· Товщина листа 3 мм, товщина алюмінію 0,3 мм – надійніший матеріал, застосовується рідко, через те, що практично не відрізняється за ціною від АКП товщиною 4 мм.

· Товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,3 мм – найбільш часто використовуваний матеріал для облицювання фасадів. Чи не годиться для будівель з великою поверховістю.

· Товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,5 мм – хороший матеріал з високою жорсткістю, надійний і довговічний.

Також алюмінієві композитні панелі розрізняються по групі горючості.

Випускаються слабогорючие (Г2) і негорючі (Г1) модифікації. У іноземних виробників негорючі алюмінієві композитні панелі, як правило, мають індекс FR (fire ressistanse), і мінеральний наповнювач білого кольору.

Алюмінієві композитні панелі стійкі до ударів, тиску, вигинів і зламів, що підвищує їх вітрову стійкість. Це наслідок механічних властивостей зовнішніх алюмінієвих листів (сплави 3105 Н44, 3105 Н22, 3105 Н14 з граничною міцністю на розтягнення Rm> 150 Н / мм 2). Композит термостійкий в діапазоні від -50 “С до +80” С. Після старіння (50 циклів “заморажіваніе- відтавання” при -50 “С” +50 “С) адгезійна міцність не зменшується і становить 4 Н / мм2. У будь-яких кліматичних умовах облицювання зберігає пружність, структуру і не дає тріщин на згинах.

Етапи реалізації рішення фасадів:

· Поділ фасаду на касети по кресленнях замовника або по виробленим вимірами конструкторів підприємства;

· Візуалізація проекту в 3-D;

· Розрахунок використовуваних фасадних елементів і подконструкціонних матеріалів (утеплювач, паро- гидробарьер, металовироби, тощо);

· Надання попередньої вартості фасаду;

· Остаточне узгодження витрат, видів робіт, інших умов;

· Реалізація проекту.

Наші клієнти
  • ТНК
  • Life
  • Эко-маркет
  • Техноярмарок
  • Нафтогаз
  • Окко
  • WOG