Електроніка

Починаючи з 2009 року ми активно використовуємо LED – технології в оформленні АЗС-комплексів. Наша компанія має все необхідне для власного виробництва різної світлодіодним рекламної продукції, включаючи і LED – індикацію цінових табло АЗС. Для цього в складі нашого підприємства працює цілий підрозділ. Наші фахівці готові розробити і реалізувати різні варіанти електронної світлодинаміки для ефективної реклами Вашого бізнесу.

electronika-bomond-reklama
Можливі варіанти виконання інформаційних табло.

За технічним виконанням інформаційні табло можна розділити на 2 типу. Умовно назвемо їх SMD-табло – з монтажем компонентів на друкованій платі і LED-табло з наскрізним монтажем світлодіодів в отвори. Поверхня SMD-табло, як правило, захищається від зовнішніх впливів прозорою або тонованою панеллю розжареного скла. LED-табло з похідними світлодіодами на лицьовій поверхні зазвичай монтується в конструкцію пілона без додаткового захисту. Зворотний бік світлодіодного табло повинна бути захищена від впливу вологи на контакти і роз’єми компонентів шляхом спеціального лакування і приміщення в герметичний корпус. Колір індикації визначається кольором випромінювання світлодіодів. Як правило, для надійної експлуатації в наших табло використовуються світлодіоди Сree. Назви квітів і довжини хвиль для світлодіодів Cree наведені в таблиці.

Cree

Колір (укр.)
Колір (англ.)
Довжина хвилі, нм
Червоний           Red                 620-630
Червоно-оранжевий           Red-orange                 610-620
Янтарний           Amber                 585-595
Зелений           Green                 520-535
Блакитний           Blue                 456-475
Синій           Royal blue                 450-465

 

 

Cree
Назва відтінку (укр)
Назва відтінку (англ.) Кольорова температура, К
Холодний білий            Cool white             5000-10000
Нейтральний білий            Neutral white             3700-5000
Теплий білий            Warm white             2600-3700

Принцип регулювання яскравості інформаційних табло.

Перемикання яскравості табло відбувається по сигналу від датчика зовнішньої засвітки (на зовнішній поверхні стели встановлюється фототранзистор). При цьому днем ​​табло стели світяться з максимальною яскравістю

(І відповідно споживаючи максимум електроенергії).

При зниженні зовнішньої засвітки до порогового рівня табло стелли перемикаються в “нічний” режим. Рівень яскравості табло в цьому режимі задається оператором за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування при налаштуванні стели. Оператор має можливість встановити будь-який з 16 рівнів яскравості стели в нічний час, в тому числі і максимальний – при цьому яскравість вночі не буде відрізнятися від яскравості днем. Таким чином діапазон установки яскравості стели вночі знаходиться в діапазоні від (1/16) х100% до 100% яскравості стели днем ​​(від 6,25% до 100%).

Для регулювання яскравості табло використовується метод широта-імпульсної модуляції (ШІМ), при якому зменшення яскравості призводить до пропорційного зменшення споживаної потужності – даремно електроенергія ніде не губиться. Тому якщо, наприклад днем ​​стела споживає 200 ВА, то вночі при яскравості, наприклад, 12% (1/8) від денної вона буде споживати 25 ВА, при 25% (1/4) – 50ВА і т. Д.

Управління індикацією стели через ІК пульт.

Дальність дії пульта не більше 10м. У денний час дальність зменшується.

За допомогою ІК пульта дистанційного керування, що постачається в комплекті зі стелою, Ви легко зможете:

1. Змінити ціну продукту;

2. Включити / Виключити зображення сніжинки для зимових марок дизельного палива ДП;

3. Виставити “нічну” яскравість стели;

4. Включити / Виключити програми світлодинамічних ефектів (8 режимів, крім статичного режиму).

Інструкцію користувача з управління табло стели за допомогою ІК пульта можна скачати тут – / файл /

Приклади типових цінових табло нашого виробництва.

При виборі розмірів і конфігурації табло для попереднього Розрахунок вартості Ви можете ознайомитися з уже не раз відпрацьованими нами на практиці типовими табло. Табло ОККО 7М і ОККО 9М складаються з двох пар розділених крапкою “вісімок”, висотою 250 мм і 300 мм відповідно. Технологія виготовлення – наскрізний монтаж світлодіодів в отвори. Кожна “вісімка” складається з 7 самостійних сегментів. Включення / вимикання певних сегментів дає можливість формувати зображення цифри від 0 до 9. Світлодіоди в кожному сегменті розміщуються в 3 ряди в кількості 19-ти штук. Крапку формують 7 світлодіодів. “Сніжинка” має 6 променів по 7 світлодіодів в кожному. Колір випромінювання світлодіодів – білий. Табло виконано у вигляді автономного вставного короба.

Табло ОККО 8.5м виконано по SMD-технології з висотою цифри 340мм. Табло захищено прозорою панеллю з розжареного скла 10мм. Кожна цифра розділена на 15 окремих сегментів, завдяки чому цифри мають більш красиві плавні обриси. Колір випромінювання світлодіодів, які формують “вісімки” – зелений, “сніжинок” – блакитний і білий.

Табло БРСМ 11М виконано за технологією вивідних світлодіодів. Цінове табло і марка палива розміщені на єдиної панелі. Сама марка палива виконана шляхом килимовій викладки світлодіодів. Висота цифр цінника – 425мм. Кожна цифра складається з 7 самостійних сегментів. Кількість світлодіодів в горизонтальних сегментах – 23 шт, в вертикальних – 26 шт, в ромбовидної точці – 11 шт.

Колір випромінювання світлодіодів “вісімок” – білий, марок палива – бурштиновий.

Табло ТАТНЕФТЬ 8М виконано за технологією вивідних світлодіодів. Висота цифр – 350 мм. Кількість самостійних сегментів в цифрі – 7шт. Кількість світлодіодів аналогічно – ОККО 7М і ОККО 9М. Колір випромінювання світлодіодів – червоний. Табло виконано у вигляді плоского короба, розрізає в опуклий обсяг стели.

Приклади рекламних світлодіодних конструкцій нашого виробництва.

Конструкція світлових букв з светодінамічним контуром з світлодіодів типу Pixel.

Конструкція светодінамічного рекламного пілона TIR-Parking.

Tir

 

Переваги світлодіодних вивісок

Конструкція світлових букв з светодінамічним ефектом Веселка.

 

 • високий рівень енергозбереження – енергоспоживання світлодіодної лампи майже в 2 рази менше люмінесцентних ламп;
 • можливість створення оригінальних світлодинамічних ефектів, таких як: мерехтіння або плавна зміна кольору світіння, почергового включення букв, плавного запалювання / потухання, здатність будь-якого світлового елемента міняти кольори в різних порядках;
 • виготовлення світлодіодної реклами з відкритими світлодіодами на лицьовій поверхні дає разючу яскравість світіння навіть в денний час доби;
 • висока ступінь яскравості світіння – дає більшу ефективність у зв’язку з значними відстанями, на які вони будуть робити;
 • стійкість до механічних пошкоджень, вібрацій і впливів навколишнього середовища;
 • тривалий термін експлуатації світлодіодів.Безпека в плані екології, не містить шкідливих для організму людини речовин.
Наші клієнти
 • ТНК
 • Life
 • Эко-маркет
 • Техноярмарок
 • Нафтогаз
 • Окко
 • WOG